Vizualizacia konzultacia

PROFESIONÁLNA KONZULTÁCIA A PORADENSTVO

Okrem profesionálneho prístupu a odbornej znalosti všetkých technických špecifikácií našich produktov sa vyznačujeme aj viac než 20 ročnou praxou vo svete kúpeľňového dizajnu.

Našim zákazníkom sa okrem prívetivého ľudského prístupu a skvelej kávy snažíme poskytnúť aj poradenstvo pri výbere vhodných materiálov a povrchov, taktiež Vám radi vysvetlíme ako sa správne starať o Vašu kúpeľňu a ako ju udržíte dlhodobo krásnu podľa vlastných predstáv.

Máme prehľad v trendoch a pravidelne sa zúčastňujeme školení, výstav a prednášok.

VÝBER VHODNÉHO MATERIÁLU

Pred tým, než by sme začali s vytváraním samotnej vizualizácie, je veľmi dôležitý výber správnych materiálov pre Vašu kúpeľňu.

Neexistuje v dome ešte jedna miestnosť, kde musíte myslieť na každý detail tak rozvážne ako v kúpeľni. V našej ponuke nájdete starostlivo vyberaný sortiment renomovaných výrobcov, preto vybaviť kúpeľňu si u nás môžete rýchlo a jednoducho. Usmerníme Vás, aby ste boli s Vašou kúpeľňou nanajvýš spokojní!

Vizualizácie

VIZUALIZÁCIE

Vizualizáciu Vám spracujeme presne podľa  želania do 3 až 5 pracovných dní. Ak Vaša predstava predsa neprinesie stopercentnú spokojnosť, vizualizáciu doladíme podľa Vašich požiadaviek alebo ju úplne zmeníme.

Kvalitná vizualizácia a naša odbornosť Vám dáva istotu správneho výberu. Kúpeľňa totiž nie je na rok, je to dlhodobá záležitosť, do ktorej sa oplatí investovať. Vaším i naším cieľom je, aby bola presne taká, akú ste si ju vysnívali.

PODKLADY A CENA VIZUALIZÁCIE

Vizualizáciu Vašej kúpeľne spracujeme na základe Vašich podkladov. Najdôležitejšie sú aktuálne, úplné a správne namerané hodnoty, fotky všetkých stien a iba na základe kompletných podkladov sa môžeme pustiť do práce. Potrebujeme vedieť výšku stropu, do akej výšky budeme obkladať, hĺbku parapetu, farby okien a dverí atď.

Cena vizualizácie kúpeľne je 140 € a zahŕňa aj odborné a technické poradenstvo, vytvorenie dispozičného plánu a fotorealistickú vizualizáciu. Podrobnejšie informácie Vám podáme osobne.

Pri objednávke obkladov a dlažieb Vám poskytneme kladačský plán zdarma a v prípade objednávky za min. 4 000 eur je vizualizácia zdarma. Bude Vám odrátaná z poslednej faktúry za tovar v celej výške.

Vizualizacia

VIZUALIZÁCIA NA ĎIAĽKU

Nenašli ste si ešte čas na návštevu nášho kúpeľňového štúdia, našli ste však svoje vysnívané obklady a dlažby?

Alebo sa Vám páči toho viacej a neviete sa rozhodnúť?

Neváhajte nás kontaktovať a urobíme Vám vizualizáciu kúpeľne aj bez návštevy nášho showroomu!

Ak ste v našej ponuke náhodou nenašli Vaše vybraté obklady a dlažby, napíšte nám na vizualizacie@marbec.sk  a pozrieme sa na naše možnosti.

GALÉRIA VIZUALIZÁCIÍ